23 Eylül, 2020

SİYASET

SİYASET

İstanbul Ekonomi Araştırma’nın Eylül ayı anketinde AK Parti yüzde 37.2 ile ilk sırada yer aldı. CHP’nin 19.2 oy oranı ile ikinci sırada yer aldığı araştırmada, kararsızların oy oranı ise yüzde 14 olarak kayda geçti.

SİYASET

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi’nin kurucular üyesi olan Hakan Kobal, partideki tüm görevlerinden istifa ettiğini kamuoyu ile paylaştı.

SİYASET

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile yaptığı görüşmeye ilişkin konuştu.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi Rize Merkez İlçe Başkanı Ensar Özçelik’in görevinden alınması ile boşalan göreve Parti Genel Merkezi tarafından, son olarak Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkan Yardımcılığı, İl Seçim ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevini yürütmekte olan Hızır Can atandı.

SİYASET

Edirne F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın demokrasi ittifakı ile ilgili açıklamalarına İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in yanıtının ardından Gelecek Partisi'nden de yanıt geldi.

Sayfa: 1/2000